kurz výroby bot + EXKURZE

24.1.2017 Kurz výroby bot

IMG_5474 – kopie (2)
EXKURZE ,   Pro toho kdo se chce podívat na ševcovskou dílnu s ruční výrobou bot s výkladem o všem okolo  tohoto oboru  TooltipPtejte se mě na co chcete - odpovím na co chci    Termín  návštěvy je třeba si předem domluvit  a zaplatit   350,- Kč  na osobu.

 

Kurz 1,   10 denní kurz výroby bot
Vždy jeden účastník, podle mých instrukcí bude zhotovovat dva 1/2 páry bot, kotník a polobotku (přesně ukážu jak se každá fáze výroby dělá). Od začátku tj. braní měr, doměřování a nakládání kopyt, kreslení vzoru ( staré postupy podle OBUVNICKÉHO MODELÁŘSTVÍ od Václava Budila z r. 1958 , tyto skripta ode mne dostane každý účastník), vykrajování šablon, vykrajování dílů svršků,kosení, lepení a šití svršků, příprava a napínání na kopyta, šití spodků – rámové, flexiblové, hrubošité 2-3x šité, kolíčkování, stavění podpatků atd. Pracovní doba je od 9 hodin do 17 hodin.
Cena kurzu 16000,- Kč za 10 pracovních dní, zajištěn bude oběd za poplatek 52,- Kč den. Ubytování nezajišťuji, ale DOPORUČUJI   http://www.ulenina.cz/ubytovani.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kurz 2,   10 denní kurz výroby bot
Vždy jeden účastník,  podle mých instrukcí bude zhotovovat dva 1/2 páry bot, kotník a polobotku (přesně ukážu  jak se každá fáze výroby dělá). Od začátku tj. braní měr, doměřování a nakládání kopyt, kreslení vzoru ( staré postupy podle OBUVNICKÉHO MODELÁŘSTVÍ od Václava Budila z r. 1958 , tyto skripta ode mne dostane každý účastník), vykrajování šablon, vykrajování dílů svršků,kosení, lepení a šití svršků, příprava a napínání na kopyta, šití spodků – rámové, flexiblové, hrubošité 2-3x šité, kolíčkování, stavění podpatků atd. Pracovní doba je od 9 hodin do 17 hodin.
Poskytnu veškeré mé informace (kontakty) o dodavatelích materiálu a potřeb pro obuvníka.
Cena kurzu 19000,- Kč za 10 pracovních dní, zajištěn bude oběd za poplatek 52,- Kč den. Ubytování nezajišťuji, ale DOPORUČUJI   http://www.ulenina.cz/ubytovani.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kurz 3,   10 denní kurz výroby bot
Vždy jeden účastník, podle mých instrukcí bude zhotovovat jeden pár bot podle vybraného modelu a měření své nohy nebo jiných rozměrů (donesených), kotník nebo polobotku (přesně ukážu jak se každá fáze výroby dělá). Od začátku tj. braní měr, doměřování a nakládání kopyt, kreslení vzoru ( staré postupy podle OBUVNICKÉHO MODELÁŘSTVÍ od Václava Budila z r. 1958 , tyto skripta ode mne dostane každý účastník), vykrajování šablon, vykrajování dílů svršků,kosení, lepení a šití svršků, příprava a napínání na kopyta.   Dále podle požadavku  na spodek :      Šití spodků – rámové nebo flexiblové nebo hrubošité 2-3x šité nebo kolíčkované, stavění podpatků atd. Pracovní doba je od 9 hodin do 17 hodin.
Cena kurzu 24000,- Kč za 10 pracovních dní, zajištěn bude oběd za poplatek 52,- Kč den. Ubytování nezajišťuji, ale DOPORUČUJI   http://www.ulenina.cz/ubytovani.

Kofeinové suplementy a kofein jako stimulant